Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Malované sklo kupujete?

  Celkem hlasů: 0

  O nás

  Jsme rodinná firma, zabývající se dekorováním skla malbou. Většina našich dekorů je kombinací barevných ledů, listrů a zlaceného reliéfu, případně platiny.

  Posléze jsme začali naše dekory obohacovat o pravý český granát pro Družstvo Granát Turnov, kde je možné si toto sklo objednat. To nás v loňském roce přivedlo na myšlenku rozšířit tuto nabídku i o jiné minerály a drahé kameny. V dnešní době je většina naší produkce obohacena o tyto minerály.

  Při dekorování skla používáme výhradně vysoce kvalitní a prověřené materiály od nejlepších výrobců, díky tomu si můžeme být jistí vysokou kvalitou a dlouhou životností naší výroby. Převážná část skla, které používáme k dekorování, pochází z produkce českých skláren a českých sklářů.
  Ke každému výrobku z naší produkce obdržíte
  certifikát o původu díla u dekorů obohacených drahými kameny je samozřejmostí certifikát o pravosti a druhu použitého kamene.

  Momentálně máme v nabídce tyto přírodní minerály - nefrit, ametyst, avanturín modrý a zelený, onyx, jaspis kajro a kalahari, růženín, tygří oko, záhněda, křemen s turmalínem a jantar, sodalit, howlit-turquenit, karneol. Několik zajímavostí o těchto drahých kamenech naleznete zde. Některé dekory jsou doplněny o bižuterii značky Preciosa.

  V případě dotazů neváhejte nás kontaktovat na tel. č. 603 534 964, 777 945 144, email info@maskl.com , případně na adresu Maskl L.+J. Holubovi, Gen. Svobody 797, 473 01 Nový Bor. Pro zájemce ze Slovenské Republiky kontakt, kde je možné naši výrobu objednat.